Меню

0

0.00₴

Дні народження

Якщо Ви хочете відзначити День Народження - наш картинг клуб чудове місце для цього.

Можемо запропонувати Вам оренду нашого треку на годину і більше та провести для Вас повноцінні змагання з кубками та призами.

Для дитячого дня народження відмінно підійде стандартна гонка, в якій учасники починають заїзд одночасно, і переможець заїзду визначається виходячи з місця, яке він зайняв на останньому колі. Вас розділять на команди, до 5-ти чоловік, залежно від загальної кількості людей. У кожної команди буде по три прогрівальні кола для ознайомлення з трасою і машинкою, далі починається змагання, у кожної команди буде по кілька кваліфікаційних заїздів (кількість заїздів залежить від часу і кількості учасників) в яких кожен пілот набирає певну кількість балів залежно від місця на якому він фінішував, далі бали підсумовуються та визначаємо найкращих. Гонщики, які набрали найбільшу кількість балів, вирушають у фінал, інші до півфіналу за право виходу у фінал.

Для досвідченіших гонщиків можемо запропонувати змагання по телеметрії. Що це означає? Вас також ділять на команди, але стартуємо вже з певним інтервалом, кожен пілот проїде на кожній машинці, щоб усі були в рівних умовах, за підсумками кожного заїзду ми визначаємо час найкращого кола кожного з учасників. Виходячи з усіх заїздів ми визначаємо середній час із кращих кіл на кожній машинці. Три найкращих пілота виправляються у фінал для визначення хто ж із них все-таки найкращий

Празднование дня рождения- RiderKart Харьков

30 хвилин

4000
Вихідні та будні

1 година

6500
Будні дні

1 година

7500
Вихідні дні

Заказ организации события

Заполните информацию ниже:

Замовлення організації події

Заповніть інформацію нижче:

Дякуємо за Ваше звернення!

Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з Вами