Меню

0

0.00₴

Одиночні заїзди

Ідеальний варіант для того, щоб почати знайомство з картингом, потренуватися та познайомитися з трасою та покриттям, а надалі здивувати друзів та знайомих своїми навичками.

Траса від 400 до 500 метрів (залежно від конфігурації) критої траси з унікальним для України покриттям, що зберігає свої властивості в будь-яку пору року та в будь-яку погоду! Декілька видів спортивної гуми порадують найвибагливіших пілотів, а разом із потужними картами дозволять отримати максимум емоцій. Все необхідне екіпірування чекає на Вас на треку і забезпечить безпеку і додатковий комфорт, а також дозволить відчути себе справжнім пілотом.

Одиночный заезд - RiderKart Харьков

Групові заїзди

Ідеальний варіант для проведення часу з друзями

Трек дозволяє одночасно брати участь у заїзді до 10 людей, що дає можливість відчути себе справжнім пілотом спортивної машини. Для компаній від 7 осіб робимо знижку 10% на всіх!

Груповой заезд - RiderKart Харьков

5 хвилин

300
тариф для ознайомлення

10 хвилин

400
оптимальний вибір для новачків та юних пілотів

15 хвилин

450
на другий 15-хвилинний заїзд знижка 20%

Абонементи на заїзди

10 заїздів (по 10 хв.)

3200
замість 4000₴

20 заїздів (по 10 хв.)

5600
замість 8000₴

Заказ заезда на картинге

Заполните данные ниже и нажмите кнопку отправить. В самое короткое время наш менеджер свяжется с Вами и уточнит информацию о том как осуществить выбранный Вами заезд.

Груповой заказ заезд на картинге

Заполните данные ниже и нажмите кнопку отправить. В самое короткое время наш менеджер свяжется с Вами и уточнит информацию о том как осуществить выбранный Вами заезд.

Абонемент на картинг

Заполните данные ниже и нажмите кнопку отправить. В самое короткое время наш менеджер свяжется с Вами и уточнит информацию о том как осуществить выбранный Вами заезд.

Замовлення заїзу на картингу

Заповніть дані нижче і натисніть кнопку надіслати. У найкоротший час наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить інформацію про те, як здійснити обраний Вами заїзд.

Групове замовлення заїзду на картингу

Заповніть дані нижче і натисніть кнопку надіслати. У найкоротший час наш менеджер зв’яжеться з Вами та уточнить інформацію про те, як здійснити обраний заїзд.

Абонемент на картинг

Заповніть дані нижче і натисніть кнопку надіслати. У найкоротший час наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить інформацію про те, як здійснити обраний Вами заїзд.

Дякуємо за Ваше звернення!

Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з Вами